Наповни зиму Інтернетом!

Billink — це затишні та надійні Інтернет та Телебачення, які живуть у твоєму домі.

Сміливо обирай тарифні плани «150i» або «225tvi» — та отримуй 3 місяці за ціною одного.

Ми подбаємо про твій затишок та комфорт цієї зими.

Для оформлення заявки заповніть форму на підключення «Інтернет та TV» або дзвоніть за тел. 594-33-33.

Примітки:

  • Пропозиція діє для абонентів, які подали заявку на підключення з 1.12.2022 по 28.02.2023.
  • Абоненти, після внесення активаційного платежу, користуються послугами 90 календарних днів з дня підключення, далі (з 91 дня) — за повну вартість.
  • Акційний тариф не діє для тих квартир, де послуги Bilink надавалися в період 3-х останніх календарних місяців..
  • Пропозиція доступна для абонентів, що підключилися з 1.12.2022 по 28.02.2023 на тарифні плани «150i» та «225tvi».
  • Послуга автоматично активується після внесення активаційного платежу залежно від обраного тарифного плану: для «150i» — 152 грн; «225tvi» — 297 грн.
  • Вартість активації спец. пропозиції — 1 грн.
  • Активаційний платіж потрібно внести протягом місяця з моменту підключення та за умовами спеціальної пропозиції він поверненню не підлягає
  • «Наповни зиму Інтернетом!» не сумісна з іншими спеціальними пропозиціями.

Шановні абоненти!

Через масовані ракетні удари по критичній інфраструктурі нашої країни, зараз вступає в дію економія електроенергії по місту. Нажаль віялові відключення електропостачання, це те, з чим ми наразі стикаємося кожного дня.

У зв’язку з відключенням електроенергії у місті(часто відключення цілих вулиць і кварталів), ми не взмозі гарантувати передачу сигналу по всьому маршруту до Вас, навіть якщо електроенергія є у Вашому домі.

Ми робимо все можливе, аби зберігати мережу та зв’язок в цих складних для всіх нас умовах. Дякуємо за розуміння. Все буде Україна!

Шановні абоненти!

Повідомляємо про зміни в пакетах телевізійних каналів від контент-провайдера послуги. Детальніше ознайомитись зі змінами можна в розділі Тарифи або у Особистому кабінеті.

Постачальником електронно-комунікаційних послуг заблоковано веб-ресурси згідно з Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 10 серпня 2022 року по справі № 757/20020/22-к.

Шановні абоненти!

Вчора з 19:00 відбулась глобальна аварія в ядрі нашої мережі, з причин які ніяк не залежали від нас. Наші фахівці одразу зайнялися ліквідацією наслідків та усуненням проблеми. Завдяки професійній та наполегливій роботі наших спеціалістів навіть у нічний час — послугу було відновлено протягом 6 годин.

Ми ще раз приносимо вибачення за незручності та дякуємо усім за розуміння. Мирного неба нам.