Bilink — один з провідних операторів телекомунікацій міста Києва. Понад 10 років досвіду постачання електронних комунікаційних послуг.

Мультисервісна мережа компанії побудована з використанням прогресивних технічних рішень, сумарна довжина волоконно-оптичної мережі по Києву та області сягає більш ніж 500 км.

Ми пропонуємо великий вибір тарифних планів, лояльні ціни та швидке підключення!

Основні переваги:

  1. Кожен будинок підключається за допомогою оптоволоконної мережі зі швидкістю 1 Гбіт/с. Це дозволяє дивитись ТБ і відео без затримок, грати в онлайн-ігри, які вимагають високої швидкості інтернету.
  2. Ми пропонуємо більше 140 телевізійних каналів у сучасному форматі IPTV, серед яких рейтингові канали представлені також і у розширенні високої чіткості HD.
  3. З Bilink ви зможете дивитися телебачення на будь-якому Smart TV пристрої, на Android, на комп’ютері (Windows) або ТВ приставках.
  4. Цілодобова технічна підтримка, яка працює без вихідних та свят.
  5. Конкурентна абонентська плата за послуги, затребувані тарифні плани, акції та програма лояльності для абонентів — це Bilink сьогодні.
  6. Ми вдосконалюємо методи комунікацї зі своїми абонентами за допомогою спілкування у соціальних мережах та на форумах. Ми моніторимо фідбеки наших абонентів після підключень, поліпшуючи якість обслуговування.

Bilink — це компанія, яка динамічно розвивається і відповідає очікуванням клієнтів, використовуючи сучасні технології для надання послуг.