Послуга з налаштування роутера і бездротової мережі Wi-Fi прямо у Вас вдома або в офісі. Ми допоможемо Вам підключити всі ваші пристрої до мережі Інтернет.

В підключення входить: до 20 метрів кабелю, настройка приставки та/або телевізора

Призначений для з’єднання цифрових джерел. Ви можете замовити кабель довжиною до 2х метрів.

Кріплення кабелю кліпсами до плінтусів, дверей, стін у квартирі (тільки при відкритому доступі).

У вартість підключення послуги Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с входить 20 метрів кабелю. Якщо Вам необхідно більше, можете замовити додатково 2-х парний кабель.

Кабель UTP 4x2, категорії 5е використовується для підключення послуги Интернет зі швидкустю до 1 Гбіт/с. Вартість підключення включає 20 метрів кабелю. Якщо Вам необхідно більше, можете у будь-який час замовити додатково 4-х парний кабель.

Якщо Вам необхідно підключитися саме сьогодні і саме зараз, то Ви можете скористатися послугою «Термінове підключення»

Якщо вам потрібно підключити, встановити, відремонтувати або замінити абонентську розетку стандарту RJ-45, наші майстри швидко виконають її монтаж.

Наші спеціалісти швидко та легко зроблять отвори для прокладання кабелю у Вашій квартирі.

Послуга допоможе захистити Ваше обладнання від виходу з ладу під час грози.

Ця послуга дозволяє встановити довільне доменне ім'я Вашій IP-адресі. Послуга буде корисною для власників домашніх серверів.

Дає можливість дивитись телебачення на ще одному пристрої. Ви зможете приймати додатково сигнал з набором каналів, як у Вашому тарифному плані, на будь-яку кількість пристроїв.

При умові вирішення проблеми за 30 хв. або меньше, мінімальна вартість складатиме 80 грн.

Ви можете замовити постійну адресу в мережі Інтернет, до якої можуть звертатися ваші друзі для віддаленого підключення. Фіксована адреса закріплена за абонентом і не буде змінюватися при виході в Інтернет

Якщо Ваш тариф передбачає швидкість менше 100 Мбіт/с, Ви можете не змінюючи тарифного плану збільшити її до максимальної. Вартість послуги на 1 день складає 10 грн., на 3 дні — 20 грн., на 7 днів — 40 грн.

Дивіться найкращі канали у HD якості: BOLLYWOOD HD, Eurosport HD, National Geographic HD, Discovery HD Showcase, History Channel HD, FIGHTBOX HD, Fastnfunbox HD, DOCUBOX HD, FASHIONBOX HD, Music Box HD, 36,6 HD, MGM HD, Erox HD, Sony Channel HD.