Bilink — це конкурентоспроможний оператор телекомунікацій, провайдер послуг інтернету та програмного забезпечення ТБ у місті Києві.

Bilink швидко виконає підключення до мережі Інтернет та телебачення. Ми націлені на надання якісних послуг у сфері телекомунікацій і створенні кращого сервісу для наших абонентів.

Мультисервісна мережа компанії побудована з урахуванням прогресивних технічних рішень. Протяжність оптоволоконної мережі у загальному становить більш ніж 500 км.

Основні переваги:

  1. Кожен будинок підключається за допомогою оптоволоконної мережі зі швидкістю 1 Гбіт/с. Це дозволяє дивитись ТБ і відео без затримок, грати в онлайн-ігри, які вимагають високої швидкості інтернету.
  2. Ми пропонуємо більше 140 телевізійних каналів у сучасному форматі IPTV, серед яких рейтингові канали представлені також і у розширенні високої чіткості HD.
  3. З Bilink ви зможете дивитися телебачення на будь-якому Smart TV пристрої, на Android, на комп’ютері (Windows) або ТВ приставках.
  4. Цілодобова технічна підтримка, яка працює без вихідних та свят.
  5. Конкурентна абонентська плата за послуги, затребувані тарифні плани, акції та програма лояльності для абонентів — це Bilink сьогодні.
  6. Ми вдосканалюємо методи комунікацї зі своїми абонентами за допомогою спілкування у соціальних мережах та на форумах. Ми моніторимо фідбеки наших абонентів після підключень, поліпшуючи якість обслуговування.

Bilink — це компанія, яка динамічно розвивається і відповідає очікуванням клієнтів, використовуючи сучасні технології для надання послуг.