Соточка!

«Влучай та підключай 100 Мбіт/с за 100 гривень!»
Не пропусти можливість — якісний Інтернет та Телебачення за доступну ціну.
Підключи тарифний план «150i» та отримай 100 Мбіт/с за 100 грн./міс на 3 місяці, або тариф «175tv» — на 2 місяці.

Для оформлення заявки заповніть форму на підключення «Інтернет та TV» або дзвоніть за тел. 594-33-33.

Примітки:

  • Пропозиція діє для абонентів, які подали заявку на підключення з 1.04.2020 по 31.05.2020.
  • Акційний тариф не діятиме для тих квартир, в яких послуги Bilink надавалися у період 3-х останніх календарних місяців.
  • Акційна ціна для тарифних планів зі знижкою діє 3 місяці для тарифного плану «150i» та 2 місяці для тарифного плану «175tv» з моменту підключення. Після закінчення абонплата складатиме 150 грн./міс. для «150i» та 175 грн./міс. для — «175tv».
  • Послуга автоматично активується після внесення активаційного платежу — 202 грн.
  • Активаційний платіж потрібно внести протягом місяця з моменту підключення та за умовами акційної пропозиції поверненню не підлягає.

Час поповнити пакети телеканалів!

З 1.04.2020 на вас очікують:

  • Genuine TV — це телеканал не тільки про покупки. Кожного дня вони створюють розважальне та захоплююче шоу, сповнене емоцій та нових вражень.
  • Hromadske — український незалежний портал новин. Телеканал, який транслює актуальні міжнародні, українські та новини у світі технологій.

До уваги абонентів!

Виконуючи Ухвалу щодо скасування арешту майнових прав інтелектуальної власності, Bilink розблоковує доступи до веб-ресурсів www.favbet.com та www.favorit.com.ua.

Шановні абоненти!

Під час карантину Центр обслуговування абонентів у будні працює в штатному режимі. У вихідні дні прийом відвідувачів обмежено. Рекомендуємо звертатися онлайн або телефонувати.
Також, з сьогоднішнього дня ми вводимо посилений режим санітарно-епідеміологічної безпеки. Всі менеджери будуть використовувати захисні медичні маски під час спілкування з клієнтами.

Ми переймаємося ситуацією в країні, тому просимо без нагальної потреби утриматись від пересування містом та контактів з великою кількістю осіб до закінчення карантину задля збереження власного здоров’я.

Дякуємо за розуміння!

Шановні абоненти!

Повідомляємо, що 27.02.2020 Національною радою було ухвалено рішення про вилучення телеканалу Еврокино із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.