Договір та правила

Запитання та відповіді

Телевидение

Телебачення Bilink Ви можете дивитись:

 • online через плеєр vlc.bilink.tv;
 • на телевізорах Samsung Smart TV (без приставки);
 • на телевізорах LG Smart TV (без приставки);
 • на телевізорі через медіаплеєр iNeXT TV;
 • на телевізорі підключивши приставку Smart TV Box;
 • на телевізорі підключивши приставку Dune HD;
 • на телевізорі через медіаплеєр AuraHD;
 • на телевізорі підключивши приставку MAG250;
 • на комп'ютері через Bilink Media Player;
 • на Android-пристроях;
 • на iPhone, iPad, iPod пристроях.

TV приставка — це сучасний пристрій із безліччю корисних можливостей, який перетворить звичайний перегляд телевізора у захоплюючу розвагу для усієї Вашої родини.

TV приставку Ви можете придбати у нас, в Центрі обслуговування абонентів за адресою вулиця Невська, 4Г.

Будь ласка, ознайомтесь з інструкцією..

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Встановлювати можна тільки вищевказану прошивку. Ваше обладання може вийти з ладу, якщо встановити будь-яку іншу.

Будь ласка, ознайомтесь з інструкцією по встановленню плагіна, після чого скачайте та встановіть плагін Bilink TV.

Будь ласка, ознайомтесь з інструкцією, після чого скачайте та встановіть нову прошивку для Smart TV Box.

УВАГА! Не встановлюйте цю прошивку на приставку iNeXT TV. Це може призвести до виведення її з ладу.

Будь-ласка, скачайте та встановіть Bilink Media Player на комп'ютер.

Підключення

Дізнатись актуальні тарифні плани й вартість підключення Ви можете в розділі Тарифи або подзвонивши нам за телефоном 044 594 3333.

Для підключення зробіть заявку на сайті або по тел. 594-33-33.

Якщо Ваш будинок ще не підключено до нашої мережі, напишіть нам лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми зробимо все можливе, щоб прискорити процес підключення Вашого будинку.

Фінансові

Перевірити інформацію своїх платежів Ви можете в будь-який зручний для Вас час в Особистому Кабінеті, у розділі Керування/Керування рахунком.

Якщо в зазначений строк кошти не були зараховані, будь ласка, створіть запит в Особистому кабінеті додавши копію документа, який підтверджує оплату або зверніться у тех.підтримку.

Програма лояльності від Bilink – це система заохочень та бонусів для постійних абонентів. Мета програми - зробити користування послугами провайдера ще більш комфортним та вигідним. Пропозиція дійсна для абонентів, які користуються послугою доступу в Інтернет більше 6 місяців.

Стати учасником програми лояльності можуть усі абоненти, які користуються послугою доступу в Інтернет від 6 місяців та більше. Активувати програму лояльності Ви можете в Особистому кабінеті, в розділі «Програма лояльності».

Для зміни тарифного плану зайдіть в Особистий кабінет, у розділі Керування послугами навпроти назви Вашого поточного тарифного плану натисніть опцію «змінити» і оберіть бажаний тарифний план. Вартість зміни тарифного плану в бік зниження щомісячного платежу становить 25 грн. Абоненти, абонентський стаж яких перевищує 180 активних днів, можуть змінювати тарифний план 1 раз на місяць безкоштовно.

Технічні

Зліва на сторінці сайта bilink.ua є кнопка Особистий кабінет, при натисканні на яку, з'являються два поля «логін» та «пароль».

Введіть логін та пароль, які були видані Вам при підключенні та нажміть «Увійти».
Після цього Вы будете автоматично направлені в Особистий кабінет.

У вашому комп'ютері повинна бути встановлена мережева карта стандарту Ethernet 100baseTX або WiFi карта стандарту 802.11 b/g (у цьому випадку Вам буде потрібно замовити WiFi роутер). Також Ваша операційна система повинна підтримувати протоколи TCP/IP.

Примітка: наступні Операційні системи підтримують протоколи TCP/IP за замовчуванням: Windows 95, 98, NT, ME, XP, Vista, Seven; Linux; FreeBSD; MacOS .

Фіксована IP-адреса дозволить Вам:

 • Отримувати доступ до свого комп'ютера з віддаленого робочого місця.
 • Запускати на своєму робочому місці сервіси, доступні з Інтернет.
 • Не потрапляти до списків блокованих динамічних адрес.

Ви можете замовити цю послугу в Особистому кабінеті або зв'язавшись із нами за телефоном 044 594 33 33.

Послуга Антивірус Dr. Web захистить Ваш комп'ютер від вірусів, троянських програм, мережних хробаків, програм-жартів, рекламного й шпигунського ПЗ.

Завдяки евристичному аналізу, антивірус розпізнає віруси, які ще не описані у вірусних базах. Dr. Web дозволяє фільтрувати поштовий спам по протоколам РОРЗ, SMTP, IMAP, IMAP4, NNTP. Також блокує фармінг-, фішинг-, скаммінг- повідомлення.

Встановлення Dr.Web для Windows проводиться на комп'ютери під управлінням Microsoft Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 (для 32-х і 64-х бітних систем). Тарифний пакет «Преміум» підтримує Windows 2000 (SP4) / XP / Vista / Windows 7. Окрім того, в пакет «Преміум» входить безкоштовна ліцензія для захисту ОС Android.

Після замовлення додаткового сервісу ознайомтеся з Інструкцією з установки й налаштування послуги «Dr.Web».

Ви можете замовити цю послугу в особистому кабінеті, в розділі «Керування Послугами» - «Інтернет», або зв'язавшись із нами за телефоном 044 594 33 33.

До складу Dr.Web входять:
 • Антивірус - найважливіша складова програми. За допомогою антивіруса Dr.Web здатний визначити і нейтралізувати будь-яку загрозу, інформація про яку на даний момент знаходиться в вірусної базі «Доктор Веб». Причому вилікувати можна і активне зараження - тобто, запущений на зараженому комп'ютері, Dr.Web здатний зупинити дію вірусу. Вірусна база, у свою чергу, постійно поповнюється данними про нові загрози.
 • Антируткіт - цей компонент дозволяє Dr.Web ефективно боротися з руткітами - шкідливими програмами, які намагаються приховати свою присутність в операційній системі від інших програм, в тому числі антивірусних. Руткіти можуть входити до складу інших шкідливих програм - програм-люків або поштових черв'яків, і представляють серйозну небезпеку в першу чергу через складність виявлення.
 • Антишпигун - за допомогою цього модуля Dr.Web здатний виявляти шкідливі програми, які можуть загрожувати конфіденційним даних, що зберігаються на комп'ютері. Так, антишпигун успішно протидіє клавіатурним шпигунам - різновиду троянських програм, призначених для перехоплення даних, які користувач вводить з клавіатури. Сьогодні антишпигун Dr.Web має найвищий в галузі рівень виявлення таких програм.
 • Антиспам - не дозволяє небажаній кореспонденції проникнути на комп'ютер користувача. Завдяки унікальним технологіям, що використовуються в модулі антиспаму, Dr.Web вміє практично безпомилково розпізнавати і відсіювати спам в масі вхідних листів, причому кількість помилкових спрацьовувань зведено розробниками до мінімуму. Завдяки цій функції користувач не тільки не витрачає час на очищення своєї поштової скриньки від «сміття» вручну, але і не ризикує отримати разом з електронним листом шкідливі вкладення.
 • Веб-Антивірус - цей модуль перевіряє сторінки Інтернету на предмет їх безпеки ще до того, як вони будуть завантажені на комп'ютер користувача - відразу після «кліка» по посиланню. У разі потенційної загрози користувач відразу отримає попередження від програми і уникне, таким чином, ненавмисного зараження після відвідування сумнівних веб-сайтів.
 • Батьківський контроль - завдяки модулю Батьківського контролю користувач може обмежити доступ зі свого комп'ютера до інтернет-сайтів, що становлять небезпеку для дітей. Тематичні чорні списки цього компонента не дозволять дитині відвідати сайти, пов'язані з порнографією, насильством, наркотиками, обмежать доступ до соціальних мереж і азартних ігор. Також користувач може створити свій список заборонених сайтів і файлів на комп'ютері.
 • Захист для Android - антівірус для мобільних пристроїв ОС Android. Входить до складу пакета Dr.Web «Преміум» та забезпечує захист Вашого пристроя. Щоб завантажити антивірус замовте Dr.Web «Преміум» в Особистому кабінеті в розділі «Управління послугами» та дотримуйтесь інструкції з налаштування.

Перед установкою переконайтеся, що на Вашому персональному комп'ютері (далі - ПК) немає інших антивірусних програм, тому що наявні в їхньому складі резидентні модулі можуть привести до конфліктів.

Перед установкою переконайтеся, що Ви працюєте на правах адміністратора. (Для перевірки натисніть Пуск - Налаштування - Панель керування - Облікові записи користувачів).

 • Завантажте й збережіть на жорсткому диску Вашого ПК установчий пакет «Dr.Web» для Windows. Антивірус+Антиспам. Запам'ятайте місце, куди Ви зберегли файл.
 • Запустіть завантажений файл advinst.exe (двічі натиснувши по ньому лівою кнопкою мишки). Запущений файл самостійно зробить установку та встановить з'єднення з антивірусним сервером, з якого згодом клієнтська частина буде одержувати відновлення вірусних баз і програмних модулів.
 • По завершенні процесу установки в системному лотку з'явиться іконка з павучком на зеленому щиті, на тлі якої періодично буде з'являтися червоний знак оклику. У даній ситуації необхідно перезавантажити комп'ютер - знак оклику зникне.

«Dr.Web» для Windows. Антивірус+Антиспам» забезпечує захист ПК під керуванням Microsoft Windows 2000/XP/7/8, Vista (для 32-бітних та 64-бітних систем). Протягом терміну дії підписки на послугу Вам гарантовані:

 • безкоштовні відновлення вірусних баз «Dr.Web»;
 • безкоштовні відновлення модулів програми «Dr.Web»;
 • безкоштовні послуги технічної підтримки «Dr.Web».

Для налаштування Wi-Fi роутера Netis WF2419R скористуйтеся, будь ласка, інструкцією.

Для налаштування Wi-Fi роутера TP-Link TL-WR841N скористуйтеся, будь ласка, інструкцією.

 • Wi-Fi роутер D-Link DIR-300 В1.
 • Wi-Fi роутер TP-Link TL-WR741ND.
 • Wi-Fi роутер ASUS RT-N18U.
 • Wi-Fi роутер ZyXEL Keenetic II.
 • Wi-Fi роутер TP-Link TL-WR841N.
 • Wi-Fi роутер Netis WF2419R.
 • PowerLine Ethernet адаптер D-Link DHP-307AV.
 • Wi-Fi адаптер D-Link DWA-125.
 • Wi-Fi адаптер TP-LINK TL-WN721N.