• Библиотекари

  Бібліотекарі (The Librarians) з 9 лютого

  Група бібліотекарів відправляється у подорож, щоб врятувати загадкові старовинні артефакти.
 • ...

  На поклик скорботи (Les Revenants) з 28 березня

  У гірському містечку, над яким височить величезна дамба, в один і той же день люди різного віку і з різних верств суспільства намагаються повернутися до себе додому, повністю дезорієнтовані. Вони ще не знають, що вони померли багато років тому, що вони зовсім постаріли і що ніхто їх не чекає. Вирішивши знову зайняти своє місце в житті, місце, якого більше не існує, мало помалу вони виявляють, що вони не єдині повернулися і що їх повернення супроводжується іншими, все наростаючими дивацтвами.
 • Королева Сердец

  Королева сердець (Reina de Corazones) з 1 березня

  Історія кохання, яка повинна подолати бар'єр пам'яті. Сюжет, повний таємничих поворотів, шпигунства, змов і інтріг. Мелодрама, яка розгортається між киплячими пристрастями гламурних клубів та розкішних казино. Рейна Ортіс (Паола Нуньєс) потрапляє в нещасний випадок, який змусить її забути останні вісім років свого життя, за які вона стала дружиною олігарха Віктора де Росас (Хуан Солер), матір'ю Клари (Ніколь Аполлонія) і володарем найзнаменитіших весільних ательє в Лас Вегасі. Вона навіть не пам'ятає найщасливіший момент у її житті: коли вона закохалася в Ніколаса Нуньеса (Еухеніо Зіллер). Тепер Рейну, яка відчуває, що вона не належить до світу розкоші та влади, прагнутиме розкрити таємниці навколо неї.
 • Полдарк

  Полдарк (Poldark)з квітня

  Росс Полдарк повертається додому з війни, сподіваючись на спокійне й щасливе життя у колі сім'ї, і виявляє, що батько помер, будинком керують слуги-п'яниці, а наречена Елізабет, впевнена, що він загинув, заручилася з його кузеном.
 • Налет (Braquo)

  Наліт (Braquo)з 3 березня

  Головні герої серіалу — четверо співробітників судової поліції Паризького регіону. Їх життя різко змінюється, коли їхній друг і колега Макс, несправедливо звинувачений, здійснює самогубство. З цього моменту четвірка починає власне розслідування, щоб відновити справедливість і чесне ім'я друга — навіть якщо при цьому їм доводиться ризикувати та обходити закон ...
 • Горизонт (Station Horizon)

  Горизонт (Station Horizon) з 8 березня

  Серіал «Горизонт» розповідає про звільненого, який повернувся додому після 25 років ув'язнення. Ви зможете стати свідками того, як людина бореться за виживання проти загрози сучасного суспільства.