Зміна у списку телеканалів!

Шановні абоненти!

Раді вам повідомити про поповнення ТВ пакетів новими каналами:

Охотник и рыболов HD — телеканал про справжні чоловічі захоплення — полювання та рибалку, який транслюється у форматі високої чіткості!

Mezzo — французький музикальний проект спеціально для меломанів та людей, які захоплюються справжньою музикою.

TV XXI — європейське кіно у широкому діапазоні: італійські, французькі, російські та ін. фільми, ну і, звичайно, найкраща голівудська продукція.

Gulli — дитячий телеканал, адресований школярам та їх батькам. У програмі — документальні фільми, серіали, мультфільми, тележурнали, інтерактивні ігри, шоу для усієї родини та багато іншого.

Чорноморська ТРК — найкращі телевізійні проекти та телецикли: інформаційні, пізнавальні, публіцистичні, культурологічні, краєзнавчі та дитячі.

Fashion One — це міжнародна телекомпанія, яка створює програми про стиль життя, подорожі, розваги, кіно та моду.

Соціальна країна — інформаційно-просвітницький український телеканал.

MTV Rocks — музикальний телеканал альтернативної музики. В эфірі каналу клипи та концерти рок-виконавців, новини музики, шоу.

Також повідомляємо, що на засіданні Національної ради 17.03.2016 ухвалено рішення щодо внесення змін до рішення № 652 от 02.04.2008. Згідно вищеназваному документу, зі Списку іноземних програм вилучено 14 програм: «Радость моя», «Музыка Первого», «Оcean–TV», «HD Life», «ТДК (Телевизионный Дамский Клуб)», «24 Док», «Детский», «STV», «Индия ТВ», «Здоровое телевидение», «Ля-минор ТВ», «Еврокино», «Drive», «Мать и дитя».

Згідно цього рішення з 17.04 провайдер Bilink вимушений припинити трансляцію вищеназваних телеканалів.