Зміна у списку ТВ каналів!

Шановні абоненти!

Із радістю повідомляємо, що ТВ пакети доповнюються новими каналами:

Zee TV — індийський розважальний телеканал, який входить до списку телеканалів Zee Network. Найкращі індійські телепередачі, шоу та серіали.

MTV Hits — один з найпопулярніших музикальних каналів у світі.

Fine Living — телеканал про стиль життя, створений для широкої аудиторії. Тематика передач: благоустрій дому та ландшафтний дизайн, мода та події світського життя, подорожі, кулінарія, фітнес, догляд за дітьми.

Food Network пропонує новий підхід до передач про їжу, роблячи акцент на найсміливіших та розважальних проектах у цьому жанрі.

Extreme Sports — перший у світі телеканал, присвячений виключно екстремальним видам спорту та адресований любителям гострих відчуттів.

Bollywood HD — телеканал індийского кіно, розрахований на широку аудиторію. Канал прагне запропонувати глядачам якісні зразки індійського кінематографу різних жанрів.

Da Vinci Learning — освітній канал для всієї родини. Програми з найцікавішими дослідами, які діти можуть проводити разом із батьками, захоплюючі подорожі крізь час і простір.

Трофей — телеканал для тих чиє життя неможливе без полювання, прогулянок по лісу та рибалки.

World Fashion Channel — міжнародний телеканал про моду та стиль.

Також повідомляємо, що Національною радою було прийнято рішення про вилучення зі Списку іноземних програм наступних телеканалів: «RTG TV (Russian Travel Guide)», «Ретро» та «Киноклуб».

Згідно цого рішення провайдер Bilink вимушений припинити трансляцію каналу «Ретро».

Зверніть увагу, що телеканал «Еврокино» залишається у списку ваших ТВ пакетів.