Зміни у ТВ пакетах

Шановні абоненти!

Хочемо повідомити вас про появу нових каналів:

  • У HD пакеті з'явиться MGM HD — телеканал у форматі високої чіткості, у сітці мовлення є зарубіжні художні та анімаційні фільми різних жанрів: комедії, мелодрами, триллери, фантастика, вестерни, зняті легендарною голівудською кіностудією Metro Goldwyn Mayer.
  • У TV пакетах «Базовий» та «Розширений» з'являться Мир сериала — канал телесеріалів, у ефірі якого представлені як новинки, так і класика телевізійного кіно різних жанрів;
    «Сurrent Time» («Настоящее время») — це цілодобове суспільно-політичне мовлення, яке базується на російськомовному контенті. Це проект Американскої ради з Мовлення (BBG). Контент для телеканалу надає Радіо Вільна Європа/Радіо Свободa, Голос Америки;
    Правда ТУТ — телеканал новин зі всієї України та світу. Висвітлюють новини від найбільших міст до найменших сіл, знають чим живуть українці та в курсі всіх подій світу.

Також повідомляємо, що Національною радою були затверджені рішення від 7.07.2016 та від 28.07.2016, згідно яких зі Списку іноземних програм вилучено телеканали «Психология 21», «Охота и рыбалка» та «Ностальгия».

Приємного перегляду!