Нові зміни у сітці мовлення каналів

Шановні абоненти!

З 1.01.2017 припиняємо мовлення телеканалів: «МEZZO», «World Fashion Channel», «TVP info», «Extreme Sports Channel», «NAUTICAL CHANNEL», «Sport1», «Sport2». Призупиняємо мовлення «Перший Автомобільний» та «5 канал» до врегулювання правових та комерційних питань.

Також, поспішаємо повідомити вам про появу нових каналів:
XSPORT – мультиспортивний портал, який пропонує контент не тільки для спортивних вболівальників, але і для аудиторії з активною життевою позицією, яка дотримується здорового образу життя.

Kvartal.TV — розважальний юмористичний канал, орієнтований на широку сімейну аудиторію.

Радіо «Перший канал Українського Радіо» складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Радіо «Промінь» — це радіостанція, яка пропонує слухачам аналітичні, пізнавальні, соціальні, культурологічні, спортивні програми, новини, інтерактивні вікторини, хіт-паради.

Радио «Культура» — це радіо насамперед для тих, хто любить музику, літературу, театр, кіно і прагне долучитися в інтерактивному ефірі до обговорення найширшого спектру тем за участю відомих діячів культури і мистецтва.

Приємного перегляду!